top of page

Hakkımızda

Atayağ Kimya Olarak Biz.  Bugün Türkiye’de bulunan farklı sektörlerde üretim yapan gıda, kozmetik, tütün, tekstil, endüstriyel ve boya gibi alanlarda faaliyet gösteren en iyi şirketlerden bazılarıyla birlikte çalışıyoruz.

 

Atayağ Kimya temel ilkesi müşteri memnuniyeti olan, müşterilerine en kaliteli kimyasalları sunabilmek adına profesyonel bir üretim tesisine sahip kurumsal bir kimya firmasıdır. Biz Farma Kalite Rafine Gliserin üretimi yapmakta olup üretilen gliserinin gıdaya uygunluğunu sağlayabilmek açısından tamamen bitkisel ham maddeler kullanılmaktadır.

Modern Architecture

Vizyonumuz

Müşterilerimize mümkün olan en kaliteli kimyasalları, en pratik ve profesyonel bir şekilde sunmak için çalışıyoruz.​

Misyonumuz

Müşterilerin kimyasal adına satın almak isteyebilecekleri her şeyi en kaliteli şekilde ve kolaylıkla keşfedebilecekleri, Türkiye`nin en iyi kimya firmalarından birisi haline gelmek.

Ekip Yardıml

Kurumsal Sorumluluk

Ata Yağ ve Kimya Sanayi Tic. A. Ş. yasalara uygun, etik standartlara, ulusal veya uluslararası standartlara uygun ürünlerimizin üretiminde hem kişisel hem de çevresel güvenlik konularında en iyi uygulamaları kullanırız.

 

Kalite Politikamız

Ata Yağ ve Kimya Sanayi Tic. A. Ş. performansını ve verimliliğini, müşteri hizmetlerini ve ürün mükemmelliğini yönetmeye ve iyileştirmeye yardımcı olacak altyapı, prosedürler, süreçler ve kaynakları oluşturmak amacıyla bir ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi uygulamıştır.

bottom of page